Nyertesek

Fődíj (55”Samsung Smart TV) nyertese:

Vanger Richárd – Mezőzombor

Egyedi Borsodi babzsák nyertesei:

1.hét: Faragó Imre – Miskolc
2.hét: Kóderné Rácz Ágnes – Nyíregyháza
3.hét: Kondor Péter – Nagyoroszi
4.hét: Végh Adél – Rudabánya
5.hét:Szombati Zsolt – Szolnok

Bluetooth lejátszó nyertesei:

11.29: Kántor Enikő – Nyiregyháza
11.30: Kálmán Ildikó – Miskolc
12.01: Miskovics Tamás – Miskolc
12.02: Bencs Karolina – Tiszaújváros
12.03: Takácsné Pápai – Varbó
12.04: Bari István – Miskolc
12.05: Mohácsi Sándor – Debrecen
12.06: Csépány László – Jászfényszaru
12.07: Sőregi Sándorné – Vámosgyörk
12.08: Horváth Márta – Kiskőrös
12.09: Hajcsák László – Nyíregyháza
12.10: Pál Csaba – Bicske
12.11: Lanczkorné Erika – Ajka
12.12: Sztankó Csaba – Gyöngyös
12.13: Sáska Károly – Dunavarsány
12.14: Varga István – Devecser
12.15: Pintér Istvánné – Paks
12.16: Takács Nándor – Rákóczifalva
12.17: Bencsné Renáta – Tiszaújváros
12.18: Németh Istvánné – Eger
12.19: Solténszky Mátyás – Gyöngyöshalász
12.20: Kiss Zsolt – Kunszentmárton
12.21: Szalai Gyuláné – Barcs
12.22: Csernyik Magdolna – Nagyfüged
12.23: Hudanik Kitti – Lovas
12.24: Pásztorné Nagy Éva – Balkány
12.25: Lakatos Irén – Jászkisér
12.26: Balázs Csaba – Szentes
12.27: Sándor Timea – Budapest
12.28: Tóth Sándorné – Kékesd
12.29: Venglovecz László – Tiszaújváros
12.30: Hosszú Csaba – Szolnok
12.31: Bácskayné Varga Dóra – Keszthely

3000 Ft értékű Coop utalvány nyertesei:

11.29: Mácsay István – Miskolc
11.30: Geicsnek Józsefné – Szombathely
12.01: Horváthné Pintér Éva – Zalaegerszeg
12.02: Szabó Pálné – Budapest
12.03: Szlatinszky Sándorné Éva – Miskolc
12.04: Horváth Márta – Kiskőrös
12.05: Mészáros Ferencné – Szolnok
12.06: Kálmán Orsolya – Miskolc
12.07: Kinánczi János – Miskolc
12.08: Szőke Csaba – Bátya
12.09: Trozsák Dávid – Miskolc
12.10: ifj.Bencs Krisztián – Tiszaújváros
12.11: Szlatinszky Sándor – Miskolc
12.12: Treit Lászlóné Ildikó – Miskolc
12.13: Lajos Róbert – Kiskunfélegyháza
12.14: Kulcsár Csaba – Ajka
12.15: Fazekas Imre – Makó
12.16: Szőke Zoltán – Újszász
12.17: Szombati Zsolt – Szolnok
12.18: Wittman Zsolt – Tatabánya
12.19: Dankó Gáborné – Nyírtelek
12.20: Kovács László – Pécs
12.21: Magda Bence – Ózd
12.22: Tóth Fruzsina – Gödöllő
12.23: Pőcze István – Táp
12.24: Lénárt Lajos – Fábiánsebestyén
12.25: Jósvai Erika – Háromhuta
12.26: Barczi Szabolcsné – Sajószentpéter
12.27: Pélyi László – Szolnok
12.28: Tóth Jánosné – Mándok
12.29: Petrity Ervin – Szentes
12.30: Eipl Ferencné – Tatabánya
12.31: Valkainé Dancsó Irén – Kecskemét

Share This